אודות תמונת פרופיל

אודות

ה"חלום" לעבוד מהבית קיים כבר עשרות שנים, עם התפתחות טכנולוגית, החלום הזה נהפך למציאות.  יותר ויותר אנשים עוברים לעבוד מהבית או משלבים את עבודתם עם עבודה ממשרדי החברה. 

הסיפור שלי התחיל כעובדת שכירה בתחום הפיננסי. עבדתי יותר מעשור ככלכלנית בחברת השקעות גדולה ומוכרת. לאחר שסיימתי תואר שני במנהל עסקים ועוד מספר לימודי תעודה, הבנתי שהעתיד שלי לא נמצא במקום בו השקעתי מאמצים ותרמתי את זמני היקר, שהסתבר עובר די מהר. החלטתי שצריכים לשנות משהו. חשבתי על עתידי, האם בעוד עשור אוכל לעבוד באותו מקום או במקום אחר אבל באותו התחום? האם אני אהיה עדיין רלוונטית למעסיק? האם בגיל חמישים ארגיש ביטחון כלכלי? 

התשובה שלי לא היתה חד משמעית, והיתה נוטה יותר לתשובה שלילית. לכן התחלתי לחשוב מה הוא העתיד, באיזה מקצועות תהיה דרישה, גם בגיל מבוגר יותר. מקצוע מעניין בו אוכל להשתמש ביכולות שלי וגם להנות מהעשייה? כל השאלות הובילו אותי לתחום הדיגיטל. 

כך התחיל השלב של שינוי כיוון מקצועי.  בתחילת דרכי בניתי מספר חנויות מסחר וגם עבדתי כשכירה בניהול חנויות מסחר. לצערי גיליתי שהמעסיקים לא נותנים חשיבות מספיק גדולה לנושא החנות הווירטואלית ולא משקיעים משאבים הדרושים לצמיחת החנות.

לא עזבתי את תחום הדיגיטל, הבנתי שניתן להתפרנס מבניית נכסים דיגיטליים, אתרי אינטרנט עם תנועה לאתר שווים כסף. לכן התחלתי לכתוב, הרי כתיבת תוכן מסקרן וענייני גורם לזרימת מתעניינים רבים לאתר. בנוסף תחום בניית אתרים מתפתח, לא חייבים להיות מפתחי אתרים עם ידע רחב בתיכנות כדי להקים אתר יפה ומדוגם. אז החלטתי לבנות בניינים ואולי גם קניונים, בעלי עיצוב ותוכן מעניין.

 האתר הזה הוא בלוג על העבודה מהבית , לאחר שעבדתי כחצי שנה בבית. סוף סוף החלום התגשם ולא הייתי צריכה לצאת מוקדם בבקרים כדי לא להתקע בפקקים, לעשות הליכות בימים קרים וגשומים למקומות שלא הייתי רוצה בכלל להגיע. הרי בתקופתנו, המתקדמת מבחינה טכנולוגית, את רוב העבודה ניתן לעשות מהבית.

אז כעבור חצי שנה של חופש יחסי, הבנתי שלא הכל ורוד ויש גם צדדים אפורים ולא כיפיים בלהישאר בבית ולעבוד רק מאחורי השולחן בחדר שהסבתי כרצוני למשרד .

תמצאו בבלוג הזה מידע שיכול לעזור בהסתגלות לעבודה במשרד הביתי שלכם ולתת רעיונות חדשים שיקלו ויעזרו לתפוקה טובה יותר ועבודה פרודוקטיבית ואפקטיבית מהבית.. הוספתי גם קטגוריה של פרויקט צד בה אפרט איך עושים את הצעד של להפוך משכיר לעצמאי בעזרת בניית נכס בו תעבירו את הידע שלכם ובמקביל תזכו להכנסה.

אשמח ממש שתגיבו, תשתפו ותתנו רעיונות לנושאי בלוג חדשים. מה מעניין אותכם ואיזה מידע חסר לכם.

בריאות והצלחה!

ויקטוריה צ'רנוגלז ~VC~

 

הצטרפו למועדון שלנו

"עובדים מהבית"

לקבלת טיפים, ייעוץ, תמיכה באהבה וללא כל תמורה!